Lekcje z Jesse Livermore – jeden z Greats Historia Transakcji za

Wspomnienia Stock Operator, jeden z najbardziej popularnych książek handlowych wszechczasów, jest oparty na życiu Jesse Livermore, który urodził się w 1877 roku on wykonany $ 100 milionów w wielkiej katastrofie z 1929 roku, która w zależności od skrajni używasz, to około $ 1,5 do $ 2,3 Mieszkam tu mld dzisiejszych dolarów. Jesse napisał też książkę pod tytułem Jak handlować akcjami, przedstawiając swoje główne metody handlu. Oto kilka znanych cytatów z Jessego, z dodatkowym komentarzem, jeśli dotyczy.

„Strata nie przeszkadza mi po biorę go. I zapomnieć noc. Ale jest nie tak – nie biorąc straty. – To, co robi szkody dla kieszeni i duszy “

Większość przedsiębiorców zobaczyć stratę jako coś złego. Ale jeśli wziąć handel ci mają w zależności od systemu, oraz że handel po prostu nie wyszło, masz zrobić dobry uczynek. Wygrać lub przegrać, tylko zrobić coś złego, jeśli nie zastosujesz swój plan.

„Zawodowi obawy się z tutaj postępuje słusznie, a nie zarabianie pieniędzy, wiedząc, że zysk dba o siebie, jeśli inne rzeczy są zadbane.“

Po utworzeniu planu handlu i opracowali precyzyjne strategie w handlu Zakładając, wszystko co musisz zrobić, to stosować się do planu. To jest słuszne, i jest jedyną rzeczą, która będzie produkować spójne wyniki.

„Gra nauczył mnie gry.“

Chociaż można uczyć się od innych i szukać pomocy, w końcu handel staje się samotnym przedsięwzięciem. Tylko można dokonać transakcji, decydując, kiedy wyjść i wejść. Cała wiedza na świecie jest bezużyteczny, jeśli nie nauczysz się realizować swoje strategie na prawdziwe pieniądze i żywymi warunkach rynkowych. Szkoły gry Cię do nauki gry, i trzeba się uczyć, albo sen kończy się.

„Z doświadczenia wiem, że nikt nie może mi dać wskazówkę lub szereg wskazówek, które uczynią więcej pieniędzy dla mnie niż mojego własnego osądu.“

Aby stać się prawdziwym przedsiębiorcą, niezależna i nie polegać na innych, trzeba ukształtować własną ścieżkę. Sygnały towarowych lub wskazówek ktoś inny nie może dostosować się do Twojej osobowości, metodologie i tolerancji ryzyka, powodując ci dobry po?rednik żal. Przede wszystkim, jeśli opierają się na kogoś innego, jesteś naprawdę nigdy nie nauczyć się handlu, a gdy trzeba handlować na własną rękę w pewnym momencie, nie posiadają umiejętności niezbędne, aby to zrobić.

„Mój plan handlu wystarczyło dźwięk i wygrał częściej, że utracone. Gdybym przylgnęło do niego, będę tuż chyba 7 z 10 razy. “

Nie trać stado będzie po jednej owcy. Wielu nowych przedsiębiorców mieć przyzwoity układ, czy kupił ją przeczytać o nim lub go stworzył. W przypadku wygranej 6 lub 7 razy na 10 lub nawet mniej niż, że jeśli bardziej na stronie internetowej od przeciętnego zwycięzcy niż przeciętny przegrany, czyli system wygraną i może być bardzo udane z nim. Ale amatorzy zawsze starają się zmniejszyć liczbę strat, jakie podejmują, a tym samym zniszczyć opłacalność całego systemu. Zaufaj zwycięski układ do tego, co robi: zarobić! Będzie to zrobić nawet ze stratami; straty są już uwzględnione w, nie trzeba się ich pozbyć lub zmienić rzeczy.

„To nigdy nie było moje myślenie, że popełnił duże pieniądze dla mnie. To było zawsze moim pokaza? moje d?ugie siedzącej. Zrozumiałeś? My siedzi mocno! “

Każdy może zrobić duże pieniądze na kilku branżach. To się nazywa szczęście, a nie umiejętności. Skill jest w stanie nie tylko zarabiać pieniądze, ale nie stracić przy zmianie warunków. Wykwalifikowani handlowcy czekać na możliwości, szanse, że ich systemy dyktować. Gdy warunki są niepewne, nie handlują. Nie stracić tego, co zostało już wykonane. Zamiast czekać tylko dobre możliwości, dzięki czemu można dodać do swojej stolicy, http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ zamiast rysowania go.

Słowo końcowe

Mimo nadejściem skomputeryzowanego systemu obrotu oraz zdolność do handlu online z natychmiastowym informacji i cytatów, rynki nie zmieniła się zasadniczo od czasów Jesse Livermore. Rynki zawsze wznoszą się i opadają, a najbardziej stracą pieniądze. To się nie zmieni, bo choć każdy z nas może zmienić i oddzielić się od stada, grupa jako całość nie zmienia; są napędzane przez pierwotnych emocji, które zlekceważenia zniszczy wszelkie szanse na sukces na rynkach. Wykonaj plan; zobaczyć, że jako jedyna słuszna decyzja. Jest to jedyny sposób, aby ukończyć grę i stać się jednym z dala od stada.