Menü Schließen

Bitcoin News Today – Nagłówki na 25 lipca

Bitcoin jest na kluczowym poziomie, który może wysłać go do 10.400 dolarów.
BTC musi przełamać ponad $9,700, aby zbliżyć się do $10,400.
Byk Bitcoin wydaje się być odpowiedzialny, ponieważ Bitcoin nadal utrzymuje zyski ponad 9,500 dolarów.
Bitcoin News Today – Ostatnie kilka tygodni były dość interesujące dla Bitcoin Code i większości monet na rynku. Po najechaniu na markę 9.200 dolarów przez kilka tygodni, cyfrowa waluta porównawcza w końcu zebrała trochę trakcji i skoczyła ponad markę 9.690 dolarów na niektórych najlepszych platformach handlu walutami cyfrowymi w czwartek.

Od tego czasu Bitcoin został odrzucony na tym wysokim poziomie, a w czasie prasy zmienia się z rąk około 9 570 dolarów. Ta korekta wydaje się być tymczasowa, ponieważ cyfrowa waluta ma jeszcze bardziej wzrosnąć, jeśli uderzy i złamie markę 9.700 dolarów w najbliższym czasie, jak twierdzi analityk.

Bitcoin (BTC) Cena dzisiaj – BTC / USD

Bitcoin może wkrótce uruchomić do 10,400 dolarów.

Cyfrowy analityk walutowy powiedział, że akcja cenowa Bitcoinu zależy od tego, jak zareaguje on na obecną strefę cenową. Jeśli Bitcoin złamie ponad $9,700 marki, to może zebrać trakcję i zrobić krok w kierunku $10,400 marki. Niemniej jednak, załamanie poniżej znaku $9,400 może utorować drogę dla większych strat w kierunku 8k dolarów. Analityk powiedział:

„Uważam, że jesteśmy tu na bardzo ważnym poziomie. Jeśli osiągniemy wynik powyżej 9,7k, spodziewałbym się 10,4k, ale nie będę zbytnio bystry przed tą stratą 9,4k i będę miał na oku 9,2k. Jeśli to się złamie, myślę, że to wszystko będzie fałszywe i idziemy do planu 8k. Poczekaj. Reagujcie.“

Partner w The Spartan Group – Kelvin Koh – był bardziej optymistyczny co do perspektywy Bitcoina. Były partner Goldman Sachs argumentował, że BTC może złamać ponad 10.500 dolarów, a następnie przejść do 14 tys. dolarów. Powiedział:

„Mówiłem, że apetyt na ryzyko wzrasta i to tylko kwestia czasu, zanim ten byk przeleje się na $BTC i $ETH. Spodziewam się, że $BTC przekonująco przebije się przez $10,5 tys. i w mgnieniu oka przejdzie do $14 tys. Impreza się zaczęła.“

Bitcoin ma więcej byczych czynników, które będą nadal rosły.

Z wyglądu rzeczy wynika, że Bitcoinowie mają kontrolę. Wielu analityków spodziewa się teraz, że waluta cyfrowa przesunie się o ponad $9,700 i wzrośnie do $10,400. Ostatnio Biuro Walutowe dało bankom amerykańskim zielone światło do przechowywania Bitcoinów i waluty cyfrowej.

Partner korporacyjnej grupy technologicznej Anderson Kill powiedział również, że wiadomości są bardzo pozytywne dla cyfrowej przestrzeni walutowej. On powiedział:

„Pożyczki kryptońskie i oszczędzanie mogą być tym, jak spłata odsetek staje się znowu rzeczą. Banki są zdesperowane w kwestii rentowności. Im szybciej się poruszają, tym większy jest ich udział w rynku. Interesujące będzie zobaczyć, kto porusza się pierwszy i jak szybko to robi. Ale naprawdę. Wyjście z prawa bankowego i przejście na prawo kryptońskie w 2013 roku było najlepszym posunięciem w mojej karierze, jakie kiedykolwiek zrobiłem. Tak wiele wzrostu jeszcze przed nami.“